top of page
PREČU UN PAKALPOJUMU PASŪTĪŠANA

Jebkurš vietnes www.ANEMOON.lv apmeklētājs bez ierobežojuma var pasūtīt un apmaksāt vietnē pieejamās preces un pakalpojumus.

Ziedus ir iespējams pasūtīt 7 dienas nedēļā 24 h diennaktī. Pasūtījumu apstrāde tiek veikta veikala darba laikā:

Darba dienās: 8.00 – 19.00

Sestdien: 10.00 – 17.00

Svētdien: 10.00 – 15.00

Ja vēlaties ziedus nosūtīt tajā pašā dienā, tad pasūtījums jāveic un jāapmaksā darba dienās līdz 15:00 un brīvdienās līdz 10:00

Ziedu piegādes pasūtījumu iespējams veikt ari telefoniski, zvanot uz telefona numuru +371  26519852 vai rakstot uz e-pastu anemoon.lv@gmail.com

Ja vēlaties kādu īpašu pušķi vai ziedu kastīti, vai ja neatrodat sev vēlamo mājaslapā zvaniet +371 26519852 vai rakstiet anemoon.lv@gmail.com un mēs noteikti spēsim Jums palīdzēt!

APMAKSA

Interneta ziedu veikals ANEMOON piedāvā apmaksas veidus:

  • Izmantojot Braintrre un Paysera vienoto maksājumu sistēmu, kas nodrošina VISA, MASTER CARD, Swedbank, Citadele, SEB un citu banku banklink maksājumus.

  • Pārskaitījums (Saņemsiet e-pastā priekšapmaksas rēķinu);

  • Skaidrā naudā, saņemot ziedus personīgi.

Ja pasūtījums veikts telefoniski, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kura apmaksu varat veikt no jebkuras bankas vai internetbankas. Norēķini skaidrā naudā iespējami, ja pasūtītājs pats ir ziedu saņēmējs. Ziedu un/vai citu preču, pakalpojumu pasūtījuma apmaksa tiek uzskatīta par veiktu brīdī, kad nauda saņemta SIA ANEMOON norēķinu kontā.

PIEGĀDE

Ziedu piegādi veic SIA ANEMOON kurjers. Ziedu piegāde tiek veikta katru dienu, ari brīvdienas un svētku dienās.

Rīga(Pārdaugava), Jūrmala, Babītes novads, Mārupes novads - 10 EUR(mūsu darba laikā)

 

Par piegādi citur Latvijas teritorijā un ārpus mūsu darba laika, lūgums sazināties ar mums, lai varētu precizēt piegādes cenu, pa e-pastu anemoon.lv@gmail.lv vai tel. +371 26519852

Ziedu piegādes laiks ne ātrāk kā 2-3 h no pasūtījuma pieņemšanas. (veikala darba laikā)

Piegādes laiks norādāms aptuvens un tas var mainīties atkarībā no situācijas uz ceļiem, sastrēgumiem, satiksmes organizācijas ierobežojumiem, laikapstākļiem, kā arī no floristu noslogotības.

CITA INFORMĀCIJA

ANEMOON informē, ka ziedu pušķu kompozīcija var atšķirties no mājas lapā publicētā, jo pušķos izmantojamie ziedi ir sezonāli un ANEMOON nevar garantēt, ka mājas lapā redzamie ziedi būs pieejami ANEMOON veikalā ziedu pušķa izgatavošanas brīdī. Ziedu pušķis tiks gatavots saglabājot stilu un krāsu gammu, bet nepieciešamības gadījumā, ziedi tiks aizvietoti pēc florista profesionālajiem ieskatiem.

Īpašie ziedu piegādes datumi.

Latvijā plaši svinamās dienās, piem., 14. februāris (Valentīn diena), 8. marts, Mātes diena, Ziemassvētki, populāru vārdu dienas, iespējama ziedu piegādes laika aizkavēšanās pēc pasūtījumā norādītā vēlamā piegādes laika. Par īpašiem ziedu piegādes datumiem var tikt uzskatītas pirms svētku un pēc svētku dienas.

SIA ANEMOON vienmēr piegādā svaigus un kvalitatīvus ziedus, ziedu mūža ilgums pēc nodošanas adresātam ir atkarīgs no apstākļiem kādos tie tiks uzglabāti.

Lai ziedi ilgāk saglabājas svaigi, rekomendējam pirms ziedu ievietošanas ūdenī, apgriezt kātiņu galus, mainīt ūdeni vāzē ne retāk kā reizi divās dienās. Pirms svaiga ūdens ieliešanas vāzē, to izmazgāt un kārtīgi izskalot, lai nepaliek mazgāšanas līdzekļa atliekas. Novietot ziedus telpā vietā, kur tie netiek pakļauti tiešiem saules stariem, krasām temperatūras svārstībām (piemēram, pie kamīna). Lūdzu pievērsiet uzmanību, lai ūdenī ievietotā ziedu kātu daļa būtu attīrīta no lapām, jo lapu atrašanās ūdenī izraisa pūšanas procesu.

bottom of page