top of page

NOTEIKUMI

INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

Vietnes saturs ir SIA ANEMOON intelektuālais īpašums; tā kopēšana, pavairošana un pārpublicēšana bez SIA ANEMOON rakstiskas atļaujas ir aizliegta!

DISTANCES LĪGUMS
 1. Šis līgums tiek slēgts starp SIA ANEMOON, reģ. Nr. 42103091947, juridiskā adrese: Rīgas 9-59, Piņķi, LV2107 (turpmāk tekstā ANEMOON) un Pircēju (turpmāk tekstā Pircējs), kurš veic pasūtījumu ANEMOON interneta veikalā, kas atrodas interneta adresē www.anemoon.lv (turpmāk tekstā – Ziedu veikals).

 2. Interneta Ziedu veikala darbību nodrošina un uztur SIA ANEMOON.

 3. Veicot pasūtījumu Ziedu veikalā, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Ziedu veikala Lietošanas noteikumiem un Distances līgumu, kas pieejami interneta adresē www.anemoon.lv/noteikumi.

 4. Pircējam ir tiesības saņemt ANEMOON veikalā piedāvātās preces un pakalpojumus pēc tam, kad Pircējs ir veicis attiecīgā pakalpojuma vai preces priekšapmaksu mājas lapā www.anemoon.lv. Katras attiecīgās preces un pakalpojuma cena ir norādīta preču katalogā pie katras preces. Visas cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli 21% apmērā.

 5. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Ziedu veikalā piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem, ko nodrošina Braintree Paypal maksājuma sistēma, vai veicot norēķinu saņemot preci.

 6. Preču un/vai pakalpojumu apmaksas veikšana nozīmē pakalpojuma pasūtīšanas faktu un Pircēja neatsaucamu piekrišanu Noteikumiem.

 7. Pēc pasūtījuma apmaksas Pircējs ir noslēdzis līgumu ar SIA ANEMOON, kas nosaka abpusējas saistības un pienākumus.

 8. Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nesniedzot skaidrojumus par atteikuma iemeslu, atdot preci atpakaļ ANEMOON veikalam. Atdodamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta, tai ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, iepakojums un tā marķējums nedrīkst būt bojāti. Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar šādiem tiesiskajiem aktiem:

– Patērētāju tiesību aizsardzības likums;

– Ministru kabineta 2002. gada 28. maija noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

 1. Preču atpakaļatdošanas tiesības netiek attiecinātas uz grieztajiem ziediem, ziedu pušķiem, ziedu kompozīcijām un telpaugiem. (MK noteikumi Nr. 207, 15.3. p.).

 2. ANEMOON ir tiesības vienpusēji anulēt pasūtījumu un atgriezt Pircējam pilnu pasūtījuma maksu, ja no ANEMOON neatkarīgu apstākļu dēļ pasūtījuma izpilde nav iespējama. (Piemēram, pasūtītā prece nav pieejama ilgāk par 30 dienām, vai tai beigusies ražošanas sezona)

 3. Pircējs no piegādes var atteikties pirms ziedu pušķis ir izveidots, rakstot iesniegumu uz epastu:  anemoon.lv@gmail.com, ANEMOON atgriež atpakaļ naudu 3 darba dienu laikā no iesnieguma saņemšanas uz pircēja norādīto kontu.

 4. ANEMOON neatmaksā pasūtītājam maksu par pasūtījumu un ietur to pilnā apmērā, sekojošos gadījumos:

12.1. ja saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu (ziedus vai ziedu pušķi);

12.2. ja saņēmējs ir izbraucis no pilsētas un/vai valsts un nav sasniedzams pasūtītāja norādītajā piegādes adresē 24 stundu laikā pēc pasūtītāja noteiktā piegādes laika;

12.3. ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un nav sasniedzams saziņai pasūtītāja norādītajā e-pastā vai telefonā.

 1. Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes adresi ,pasūtītājam ir jāmaksā maksa par pasūtījuma piegādi atkārtoti, izņemot, ja pasūtījuma piegādes adrese tiek mainīta ne tālāk kā 5 km no sākotnēji norādītās pasūtījumu piegādes adreses.

 2. Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē norādītajā laikā un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes laiku, pasūtītājam ir jāmaksā maksa par pasūtījuma piegādi atkārtoti.

 3. ANEMOON informē, ka ziedu pušķu kompozīcija var atšķirties no mājas lapā publicētā, jo pušķos izmantojamie ziedi ir sezonāli un ANEMOON nevar garantēt, ka mājas lapā redzamie ziedi būs pieejami ANEMOON veikalā ziedu pušķa izgatavošanas brīdī. Ziedu pušķis tiks gatavots saglabājot stilu un krāsu gammu, bet nepieciešamības gadījumā, ziedi tiks aizvietoti pēc florista profesionālajiem ieskatiem.

ZIEDU SALONS

Interneta veikals WWW.ANEMOON.LV ir publiski pieejama interneta vietne, kas paredzēta ziedu, dāvanu un citu preču un pakalpojumu iegādei internetā.

Vietnes pārvaldnieks un pieejamo pakalpojumu nodrošinātājs ir SIA ANEMOON, reģ. Nr. LV42103091947. Vietnē www.anemoon.lv pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā, ir saistoši visiem tās lietotājiem, apmeklētājiem un pakalpojumu saņēmējiem

KONFIDENCIALITĀTE

Interneta veikals WWW.ANEMOON.LV ir publiski pieejama interneta vietne, kas paredzēta ziedu, dāvanu un citu preču un pakalpojumu iegādei internetā.

Vietnes pārvaldnieks un pieejamo pakalpojumu nodrošinātājs ir SIA ANEMOON, reģ. Nr. LV42103091947. Vietnē www.anemoon.lv pieejamo pakalpojumu lietošanas noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi, kā arī sankcijas šo noteikumu neievērošanas gadījumā, ir saistoši visiem tās lietotājiem, apmeklētājiem un pakalpojumu saņēmējiem

STRĪDI UN PRETENZIJAS

Visi strīdi un pretenzijas tiek risinātas savstarpēju pārrunu ceļā ne vēlāk kā 10 (desmit) dienu laikā no pretenzijas saņemšanas dienas. Pretenzija ir jāiesniedz rakstveidā, sūtot uz e-pasta adresi anemoon.lv@gmail.com. Ja strīdu neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tas risināms Latvijas Republikas tiesā likumos un tiesiskajos aktos noteiktajā kārtībā.

PIEGĀDES NOTEIKUMI

Minimālā piegādes summa ir 35.00 EUR.

Ziedus ir iespējams pasūtīt 7 dienas nedēļā 24 h diennaktī.

Pasūtījumu apstrāde tiek veikta veikala darba laikā:

Darba dienās: 8.00 – 19.00

Sestdien: 10.00 – 17.00

Svētdien: 10.00 – 15.00

 

Ja vēlaties ziedus nosūtīt tajā pašā dienā, tad pasūtījums jāveic un jāapmaksā darba dienās līdz 15:00 un brīvdienās līdz 10:00

Pasūtījuma piegādes maksa ir jāmaksā atkārtoti sekojošos gadījumos:

1.Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes adresi( izņemot, ja pasūtījuma piegādes adrese tiek mainīta ne tālāk kā 5 km no sākotnēji norādītās pasūtījumu piegādes adreses

2.Ja saņēmējs neatrodas pasūtītāja norādītajā adresē norādītajā laikā un pasūtījuma piegāde ir jāpārceļ uz citu piegādes laiku(izņemot, ja pasūtījuma piegādes laiks no sākotnēji norādītā piegādes laika ir ar 1h intervālu)

Piegādes laiks norādāms aptuvens un tas var mainīties atkarībā no situācijas uz ceļiem, sastrēgumiem, satiksmes organizācijas ierobežojumiem, laikapstākļiem, kā arī no floristu noslogotības.

ĪPAŠIE ZIEDU PIEGĀDES DATUMI

Latvijā plaši svinamās dienās, piem., 14. februāris (Valentīndiena), 8. marts, Mātes diena, Ziemassvētki, populāru vārdu dienas, iespējama ziedu piegādes laika aizkavēšanās pēc pasūtījumā norādītā vēlamā piegādes laika. Par īpašiem ziedu piegādes datumiem var tikt uzskatītas pirmssvētku un pēcsvētku dienas.

PIEGĀDES CENAS

Rīga(Pārdaugava), Jūrmala, Babītes novads, Mārupes novads - 5 EUR (mūsu darba laikā)

 

Šīs ir tikai aptuvenas cenas. Precīzas  piegādes cenas tiek norādītas,veicot pasūtījumu.

 

Par piegādi citur Latvijas teritorijā un ārpus mūsu darba laika, lūgums sazināties ar mums, lai varētu precizēt piegādes cenu, pa epastu anemoon.lv@gmail.lv vai tel. +371 26519852

Ziedu piegādes laiks ne ātrāk kā 2-3 h no pasūtījuma pieņemšanas. (veikala darba laikā)

PASŪTĪJUMA APMAKSA

Interneta ziedu veikals ANEMOON piedāvā apmaksas veidus:

 • Izmantojot Braintree un Paysera vienoto maksājumu sistēmu, kas nodrošina VISA, MASTER CARD, Swedbank, Citadele, SEB un citu banku banklink maksājumus.

 • Pārskaitījums (Saņemsiet e-pastā priekšapmaksas rēķinu);

 • Skaidrā naudā, saņemot ziedus personīgi.

Ja pasūtījums veikts telefoniski, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kura apmaksu varat veikt no jebkuras bankas vai internetbankas. Norēķini skaidrā naudā iespējami, ja pasūtītājs pats ir ziedu saņēmējs. Ziedu un/vai citu preču, pakalpojumu pasūtījuma apmaksa tiek uzskatīta par veiktu brīdī, kad nauda saņemta SIA ANEMOON norēķinu kontā.

ZIEDU KOPŠANAS REKOMENDĀCIJAS

SIA ANEMOON vienmēr piegādā svaigus un kvalitatīvus ziedus, ziedu mūža ilgums pēc nodošanas adresātam ir atkarīgs no apstākļiem kādos tie tiks uzglabāti.

Lai ziedi ilgāk saglabājas svaigi, rekomendējam pirms ziedu ievietošanas ūdenī, apgriezt kātiņu galus, mainīt ūdeni vāzē ne retāk kā reizi divās dienās. Pirms svaiga ūdens ieliešanas vāzē, to izmazgāt un kārtīgi izskalot, lai nepaliek mazgāšanas līdzekļa atliekas. Novietot ziedus telpā vietā, kur tie netiek pakļauti tiešiem saules stariem, krasām temperatūras svārstībām (piemēram, pie kamīna). Lūdzu pievērsiet uzmanību, lai ūdenī ievietotā ziedu kātu daļa būtu attīrīta no lapām, jo lapu atrašanās ūdenī izraisa pūšanas procesu.

bottom of page